Ana sayfa Gündem Eskişehir’de AA fotoğraflarıyla 15 Temmuz sergisi

Eskişehir’de AA fotoğraflarıyla 15 Temmuz sergisi

218
0

Eskişehir Valiliği tarafından Vilayet Meydanı’nda izlenime sunulan sergide, Anadolu Ajansı (AA) muhabirlerinin, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) hain darbe girişiminde bulunduğu gün ve sonrasında çektiği 50 fotoğrafa yer verildi.

Sergiyi gezen vatandaşlardan Süleyman Deniz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu fotoğrafları gördükçe duygulandığını söyledi.

Darbe girişiminin yaşandığı gecenin kendisini çok üzdüğünü belirten Deniz, “Türk ordusunun içine yerleşen hainler, güzel ülkemize darbe yapmaya çalıştı. Allah Türkiye’mize ve Türk vatandaşlarına bir daha böyle bir darbeyi yaşatmasın. Türkiye’nin milli gururlarından Anadolu Ajansının o günü yansıtan fotoğrafları çeken çalışanlarına da teşekkür ediyorum.” dedi.

İbrahim Akkuş da 15 Temmuz 2016 ve sonrasını konu alan fotoğrafların yer aldığı sergiyi incelerken, hain darbe girişimi gecesini yeniden yaşadığını ifade etti.

Yoğun ilgi gören sergi, 13 Temmuz Cumartesi günü saat 11.00’de de Espark Alışveriş Merkezi’nde izlenime sunulacak.Anadolu Ajansı web sitesinde, AA Haber Akış Sistemi (HAS) üzerinden abonelere sunulan haberler, özetlenerek yayımlanmaktadır. Abonelik için lütfen iletişime geçiniz.