Ana sayfa Gündem AA ekibi Kovid-19’u yenen hastaları odalarında görüntüledi

AA ekibi Kovid-19’u yenen hastaları odalarında görüntüledi

109
0

AA ekibi Kovid-19’u yenen hastaları odalarında görüntüledi


KORONAVİRÜS HABERLERİ


İstanbul’da yeni tip koronavirüs salgınına yakalanmalarının ardından tedavileri tamamlanan hastalar, alkışlar eşliğinde hastaneden uğurlanıyor.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Covid-19 servisi

Anadolu Ajansı muhabirleri, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Cerrahpaşa Tıp Fakültesi hastanesinde tedavi olan ve iyileşen hastaları özel izinle odalarında görüntüledi. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Covid-19 servisinde görev yapan hemşireler, doktorlar ve diğer sağlık personeli calışmalarına devam ediyorlar. ( Elif Öztürk – Anadolu Ajansı )

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına yakalanan ve tedavilerinin ardından hastalığı yenerek taburcu edilenlerin sayısı her geçen gün artıyor. 

Anadolu Ajansı muhabirleri de İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Cerrahpaşa Tıp Fakültesi hastanesinde tedavi olan ve iyileşen hastaları özel izinle odalarında görüntüledi.

Taburcu edilen hastaların odalarından ayrılırken hüzün ve mutluluğu bir arada yaşadığı gözlendi.Anadolu Ajansı web sitesinde, AA Haber Akış Sistemi (HAS) üzerinden abonelere sunulan haberler, özetlenerek yayımlanmaktadır. Abonelik için lütfen iletişime geçiniz.